flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Центру професійного розвитку - бути !

25 вересня 2020, 13:39

24 вересня 2020 року презентовано Центр професійного розвитку при Чернігівському апеляційному суді. Захід проведений спільно з Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини в Чернігові.

В презентації взяли участь судді Чернігівського апеляційного суду, районних судів, їх помічники та керівники апаратів судів.

Голова Чернігівського апеляційного суду Геннадій Салай розпочав захід вітальним словом. Він нагадав історію Центрі підвищення кваліфікації, який існував раніше в суді та повідомив, що тепер Центр «пере завантажено» під новою назвою та з новим диханням.

Тетяна Кривонос – керівник апарату Чернігівського апеляційного суду – презентувала роботу Центру професійного розвитку (ЦПР).

ЦПР має на меті сприяння професійному розвитку юридичної спільноти судів області, удосконалення робочих процесів в судах та планує здійснювати свою діяльність задля підвищення довіри суспільства до судової влади та підвищення рівня правової культури громадян.

Під час презентації також було представлено Комунікаційну стратегію Чернігівського апеляційного суду, яка була затверджена рішенням Зборів суддів Чернігівського апеляційного суду, метою якої є побудова ефективної комунікаційної діяльності суду.

Під час заходу також було презентовано Громадський центр правосуддя на Чернігівщині. Наразі його діяльність зосереджена в Ічнянському районному суді, де триває робота з кількох напрямків. Голова Ічнянського районного суду Тетяна Карапиш поділилась досвідом у наданні безкоштовних правових консультацій, правовій освіті молоді, розвитку Школи правових наук. У місті Чернігів. Громадський центр правосуддя проходить становлення у Деснянському районному суді міста Чернігова та Чернігівському апеляційному суді.

Суддя Чернігівського апеляційного суду Любов Харечко представила  свій досвід просвітницької роботи серед молоді, представників юридичної спільноти та висловила побажання поширювати історії успіху різних судів.

Завідувач кафедри «Кримінальна юстиція» НУ «Чернігівська політехніка» Наталія Коломієць зосередила увагу присутніх на необхідності  співпраці навчального закладу із судовими установами в умовах сьогодення за стандартами навчальної програми студентів-правників.

Після презентацій учасники обговорили перспективи розвитку обох Центрів та плани роботи на найближчі роки, а також питання, які зараз стоять перед судами, необхідність проведення навчання для суддів, помічників суддів та  керівників апаратів за певними напрямками.

За бажанням можна ознайомитись зі змістом презентації українською або англійською мовами.